Sağladığımız Olanaklar

01.

Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi

Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi (ETTO) 2012 yılından itibaren hizmet vermektedir. Proje ve Destek Hizmetleri Birimi, Üniversite Sanayi İş Birliği Birimi, Fikri Mülkiyet Hakları Birimi, Girişimcilik ve Kuluçka Hizmetleri Birimi ile bölgede nitelikli faaliyetler yürütülmektedir.

TÜBİTAK ve diğer kamu destekleri hakkındaki destek hizmetleri, patent ve faydalı model gibi fikri mülkiyet hakları hakkındaki destek hizmetleri, akademisyen ortaklı proje geliştirme ve danışmanlık hizmetleri, iş geliştirme ve şirketleştirme hizmetleri sunulmaktadır.

02.

Sera Kuluçka Merkezi

Sera Kuluçka Merkezi, girişimci adaylarının teknolojik tabanlı, yenilikçi, ticari değeri yüksek iş fikirleri üretmelerini ve bu iş fikirlerini ürüne / hizmete dönüştürerek pazara sunmalarını sağlayarak başarılı girişimciler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

1000 m² alana kurulu, her türlü ofis donanımına sahip çalışma alanları, girişimcilik ve teknoloji temalı kütüphane, toplantı salonları, ilham panoları, oyun ve dinlenme alanları, Start Up Cafe ve daha bir çok imkana sahip Sera Kuluçka Merkezinde girişiminizin her aşaması için ayrı kullanım alanları bulabilirsiniz.

Sera Kuluçka Merkezinin sunduğu PreSera ve Sera programları ile BİGG Erciyes Programına hazırlık yapabilir, BİGG desteği alarak kurduğunuz şirketi AfterSera programı ile hızlı bir şekilde ticarileştirebilirsiniz.

03.

LAB Erciyes

Girişimcilerin, firmaların ve akademisyenlerin kağıt üstündeki fikirlerini ve projelerini pratik uygulamalara dönüştürebilmeleri için gerekli olan tüm altyapı Lab Erciyes’te bulunmaktadır.

240 m² alanda hizmet veren atölyede 3D yazıcı, masaüstü CNC, her ihtiyaca uygun el aletleri, ölçü aletleri, kontrol kartları, sensörler, çeşitli matkaplar vb. makine ve teçhizat hizmetinize sunulmaktadır.

Atölyede yer alan kütüphanede temel programlama dilleri, temel elektronik devre geliştirme metotlarını teorik olarak inceleyerek kendinizi geliştirebileceğiniz binden fazla kitap yer almaktadır.

04.

ERBAN Melek Yatırım Ağı

ERBAN Anadolu’nun ilk akredite melek yatırım ağı olarak 2014 yılında kuruldu. ERBAN Ağına üye 63’ü lisanslı toplam 120 melek yatırımcı ile nitelikli girişimlere finansal kaynak sağlamaya ve girişimci ekosistemini desteklemeye devam etmektedir.

BİGG Erciyes başvurusu yaparak girişiminizi melek yatırımcılarla tanıştırabilir, ERBAN fonlarıyla elde edeceğiniz akıllı para imkanı ile her aşamada girişiminizi hızlı bir şekilde ölçeklendirebilirsiniz.

ERBAN teknoloji ve yenilik odaklı girişimlere yatırım yapmaktadır. Girişimcinin yatırım ihtiyaçları için en etkili fon kaynaklarından biri olan melek yatırımcılarla tanışmak, bu imkanlardan faydalanabilmek için siz de BİGG Erciyes Programına başvurun.

BİGG+ Erciyes Mentors Programı

TÜBİTAK tarafından yetkili kuruluş olarak seçilen Erciyes Teknopark, Erciyes Mentors Programı ile alanında uzman, nitelikli mentorlardan ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz fark yaratan bir hizmet sunmaktadır.

Bu hizmet kapsamında satış, pazarlama, inovasyon, ürün geliştirme, süreç iyileştirme, rekabet üstünlüğü kazanma vb. ihtiyaç duyduğunuz her alanda fark yaratacak bilgiye en kolay şekilde ulaşma imkanı bulacaksınız.

BİGG Erciyes Programına başvurarak BİGG+ programında yer alan mentorlardan destek alabileceksiniz.

ERCİYES TEKNOPARK

SERA Kuluçka Merkezi aracılığıyla 2015 yılından itibaren binlerce girişimci adayına destek olmuştur.

1 +
Toplam Başvuru
100 +
Tamamlanan Proje
1 +
Ticarileşen Proje
1 M+
Yatırım Tutarı

Hayallerini BİGG Erciyes ile gerçekleştir!

Teknoloji odaklı iş fikirlerinizi TÜBİTAK aracılığıyla 900.000 TL’ ye kadar destek alarak gerçekleştirmek için bizimle iletişime geç!